MINIKURZ ZDARMA

ODHAL 3 DŮVODY, PROČ ŽÍT V SOULADU SE SVÝM MĚSÍČNÍM CYKLEM

Taky si občas říkaš, co je tady špatně?

 

V jeden den jsi jako sluníčko, cestou do práce si pískáš. Jsi plná elánu, vše Ti jde s úsměvem na tváři a Ty máš pocit, že miluješ život.

 

A další den je všechno špatně. Cítíš se vyčerpaná, frustrovaná, podrážděná. Sama nerozumíš těm stavům, kdy jsi protivná i sama sobě.

 

Zejména období před mensturací je občas jako peklíčko. Doma je dusno, s partnerem si vůbec nerozumíte. Cítíš se nepochopená a sama proti všem.

 

Říkáš si, proč jenom nemůžeš být "normální". Je to opravdu úděl nás žen přetrpět tyto nepříjemné stavy, bolest, migrény, menstruaci?

Neboj, nejsi rozbitá: Jsi cyklická!

🗸 Co kdybys rozuměla proměnlivosti svých emocí, schopností a potřeb a díky toho byla sama k sobě laskavější?

 

🗸 Kdybys rozuměla svým pocitům v jednotlivých fázích cyklu a uměla díky tomu lépe komunikovat s okolím?

 

🗸 Kdybys uměla efektivněji využívat svůj čas a energii v souladu s Tvými momentálními potřebami a tím se vyhla vnitřnímu napětí?

 

 

Přidej se na minikurz zdarma:

a odhal 3 důvody, proč žít v souladu se svým měsíčním cyklem!

 


Hodnota kurzu: 990 Kč


Co Tě v minikurzu čeká:

Fáze cyklu

Provedu Tě 4 fázemi menstruačního cyklu a jak být v souladu se svými jedinečnými, měnícími se potřebami.

Pochopení

Dozvíš se, jak mají hormonální změny vliv na naše myšlení, chování a emoce, dovednosti, sexualitu i spiritualitu.

Pocit úlevy

Mnoho žen, které jsem tímto tématem provedla popisují obrovský pocit sounáležitosti a úlevy, že jsou v pořádku.

Být ženou je dar! Začni svůj potenciál žít naplno.

"Mým záměrem je především inspirovat ženy na cestě sama k sobě, ke své autenticitě, neodolatelné smyslnosti pramenící ze sebelásky a sebehodnoty."

Michaela Jones

EMBODIMENT AND PLEASURE COACH, LEKTORKA JÓGY A ŠKOLY PÁNEVNÍHO DNA, PRŮVODKYNĚ ŽENSKÝMI KRUHY A RITUÁLY

Jsem milovnice života, jsem cyklická ŽENA v jednotě s přírodou a elementy, hluboce spojená se svou YONI a Matkou Zemí. Jsem milenka, divoška, tanečnice, tvůrkyně, jógínka, maminka, partnerka.....

Sama jsem žila v následku hlubokého traumatu z dětství mnoho let odpojená, odstřizená od svého lůna, abych raději nic necítila. Menstuace byla velmi bolestivá a lůno mě bylo spíše naobtíž. To právě kvůli - a díky mého vlastního léčení jsem absolvovala mnoho prožitkových kurzů i výcviků, protože mě tato práce dává hluboký smysl.

Mimo jiné jsem se stala lektorkou tradiční jógy a Školy pánevního dna, certifikovanou průvodkyní Womb blessing meditací od Mirandy Gray, absolventkou dvou výcviků Usha Anandhi Womb WellnessTantrické jógy Mohendžodára.

Mým posledním výcvikem je roční Pleasure Coaching Certification s mou mentorkou Reginou Thomashauer, autorkou knihy Kundička a zakladatelkou School of Womanly Arts, kde ženy vedu ke své síle a vnitřní záři skrz smyslnost a potěšení. Mou obrovkou inspirací v práci s tělem je také Sofiah Thom Temple Body Arts.

Reference žen:

Míšu doporučuji, už jsem prošla jedním jejím úžasným programem a tento je pro mě jako stvořený. Pokud chcete udělat ze své cykličnosti přednost, je to ideální příležitost. Knihu o cykličnosti mám, ale na kurz se moc těším, jelikož vím, že mě povede zkušená žena, která mě nasměřuje zpět sama k sobě a na správnou cestu.
Martina
Do té doby, než jsem tě poznala, jsem neměla o cykličnosti moc informací. Potom jsem se do toho opřela a hodně googlila. Je to neuvěřitelně zajímavé téma a nechápu proč se toto neučí na základních školách! Takový základ pro život žen i mužů. Těším se na další informace, toto mě hodně chytlo a je to pravdivé na 1000%. Sama na sobě nějakou dobu cykličnost pozoruji a je to neuvěřitelné.
Viktorie

A to vše je pro Tebe právě teď  ZDARMA!

I Ty můžeš naplno využívat dary své cykličnosti...