Díky své cestě jsem se naučila šířit lásku, světlo, potěšení a pozitivní vibrace. Mým záměrem je rožehnout tyto plamínky také v ostatních ženách.

Kdo jsem?

Jmenuji se Michaela Jones, a JSEM.

Především, jsem vášnivá ŽENA.

Jsem světlem, které prostupuje celou mou bytostí. Jsem milovnice života, jsem cyklická v jednotě s přírodou a elementy. Jsem milenka, divoška, tanečnice, tvůrkyně. Jsem partnerkou úžasnému muži a nově také maminkou malého chlapce

JOGÍNKA

Joga, meditace a východní filozofie jsou nedílnou součástí mého života již řadu let, a jako lektorka jsem ve svém FLOW, v prostoru, kde ztrácím pojem o čase, kde naplnuji své poslání.

PRŮVODKYNĚ

Provázím a inspiruji další ženy k cestě sebepřijetí, sebelásky, k naplnění samotného štavnatého ženství.

JAKÁ BYLA MOJE CESTA

Jak už to tak bývá, až zlomová životní situace mě dostala na místo, kde moje srdce toužilo být, Bali. Tam jsem poprvé opravdu našla svůj vnitřní klid, své já. Své pravé, autentické já. Užívala jsem si čas strávený sama se sebou, v tichosti, pokoře, v jednotě s přírodou. Učila jsem se poslouchat svou intuici, své tělo, své srdce. Celý můj život zpomalil a já si uvědomila, že tento stav čistého bytí chci prožívat neustále. O několik měsíců později jsem nastoupila do Indické školy jógy. Měsíční pobyt v Ashramu byl velice výživný. Měla jsem to štěstí, že jsem hned po certifikaci měla možnost praktikovat své znalosti v nově otevřeném studiu na Mallorce. Zároveň jsem také učila na pláži a soukromé lekce pro turisty, vedla ženské kruhy.

 

CO SI UŽÍVÁM

Jóga a duchovní cesta k harmonii, lásce a spokojenosti mě dále vedli řadou dalších kurzů, moc ráda prohlubuji své znalosti a zkušenosti. Ráda navštěvuji workshopy, ženské kruhy, chanting manter a kirtan, muzikorelaxaci. Jsem také interiérová návrhářka, kreslím a tvořím, vařím a peču veganská jídla, jezdím na deskách na suchu, sněhu i vodě a miluji tanec a hudbu.

SEBELÁSKA A SEBEPŘIJETÍ

Započala jsem mé vlastní sebeléčení...Hluboce zarytá traumata z ranného dětství, nepřijetí a destruktivní vztah sama k sobě v průběhu dospívaní, toxické vztahy s můži, ztráta dětátka...Vydala jsem se na cestu léčení, pochopila spoustu souvislostí, odkryla staré nánosy křivdy a role oběti. Pochopila jsem, že jen já jsem tvůrcem svě reality, že nikdo jiný nemůže naplnit můj pohár lásky, jen já sama. A tak jsem postupně, den za dnem začala měnit staré vzorce a přesvědčení, vyléčila si vztahy s rodiči, vědomě změnila způsob přemýšlení a toho, jak vnímám sama sebe. Odpustila jsem všem v mé minulosti, včetně mě samotné. A dnes stojím jako krásná a sebevědomá žena ve své síle, miluji sebe a svůj život.

NAPOJENÍ NA LŮNO

Toužila jsem navázat spojení se svým ženstvím, zdrojem mé moudrostí i intuice, smyslnosti, emocím, které se v lůně nachazí. A tak se ponořuji stále hlouběji do těchto témat. Prohlubuji spojení se svou podstatou, sounáležitost s Matkou Zemí, jejími elementy a bytostmi. A nachazím a praktikuji a šířm techniky léčení, které pomáhají rozkvést ženskou vnitřní krásu.

OSOBNÍ ROZVOJ

Momentálně procházím výcvikem Pleasure Coach u Reginy Thomashauer! Och to bude velké a štavnaté!

Certifikované kurzy

 • Green Yoga International Mallorca
  200 YTT Multistyle Yoga - Vinyasa, Hatha, Yin
 • Akira Yoga Bali, Claire Green     
  60 YTT YIn Yoga
 • Healthy Living Mallorca, Sandrine Antenucci                                      
  40 YTT Anatomie, Asistence při asánách, Inverse
 • Womben Welness, Usha Anandhi  
  15 YTT 6 Týdnů ženské lůno + 10 YTT 6 Týdnů Menstruace
 • Průvodkyně, Certifikovaný kurz, Lucie Harnošová
  150 Hodin Škola pro původkyně ženskými kruhy a rituály
 • Škola pánevního dna, Lektorský kurz, Renata Shahani    
  63 Hodin Pánevní dno očima východu i západu, Tajemství pánevního dva I,II
 • Worldwide Womb Blessing®
  Moon Mother Level 1 Training, Požehnání lůna
 • Muzikorelaxace akreditovaný. Muzikohranní
  Tvorba muzikorelaxace

A další, co mě velice ovlivnily:

Alchymie ženy roční kurz, Lucie Harnošová

Tantra Terapie dotekem, Sensuální masáže Adriana Kučerková

Mohendžodáro, tantra joga pro ženy, Sugama

Metamorfní technika, Základy I,II certifikovaný kurz, Inspirála

7 Energií života, Tomáš Multana

Hypnoporod, Jemné zrození

Aktuálně:

S mým mužem a dětátkem žijeme na Mallorce.

Propoj se se mnou přes FB a nasaj sluneční energii....

Kontaktujte mě

Budu velmi ráda, když se na mně obrátíš v případě jakýkoliv otázek, návrhů či podnětů. Jsem otevřená spolupráci i osobnímu růstu.

Moje údaje

Michaela Jones

Svornosti 91-13, Havířov-Město, 73601

Tel. 775 908 954

E-mail : Jones.michaela@icloud.com

IČO: 05444969

Obchodní podmínky